Nasza oferta okularów

Salon optyczny

firma hoya - prawy i soczewki

Oferujemy najwyższej jakości produkty optyczne oraz modne oprawy okularowe na każdą kieszeń.

Zmieniająca się moda okularowa motywuje nas do ciągłego poszukiwania nowych kolekcji opraw. Dobieramy je tak aby stanowiły modny i ciekawy dodatek. Chcemy aby były przez Was lubiane i z przyjemnością noszone. Każdy z nas ma wyjątkowe rysy twarzy, które są jedyne i niepowtarzalne. Choć każda twarz jest inna zawsze można dobrać taką oprawkę aby podkreślić jej atuty. Dzięki naszej szerokiej ofercie okularów na pewno znajdziesz coś dla Siebie.

Przyjdź i zapoznaj się z naszą szeroką ofertą:

  • check-mark-1Bogata oferta okulary korekcyjne i progresywne
  • check-mark-1Okulary, które spodobają się Twojemu dziecku
  • check-mark-1Wysokiej jakości soczewki kontaktowe
  • check-mark-1Akcesoria do pielęgnacji szkieł oraz dodatki

Nasze marki

W zakresie soczewek okularowych współpracujemy głównie z firmą HOYA i polskim producentem Visioner. Oferujemy fachowe doradztwo w doborze soczewek odpowiadających aktualnym potrzebom klienta. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem pomiarowym, niezbędnym w przypadku montażu bardziej złożonych soczewek np. progresywnych.

W naszym gabinecie dobierane są soczewki kontaktowe najbardziej znanych firm światowych: Cooper Vision, Alcon, Johnson & Johnson, Bausch & Lomb, Alpha Optica. Profesjonalnie pomagamy dobrać soczewki jak i uczymy jak je użytkować. Dla klientów rozpoczynających noszenie soczewek kontaktowych mamy specjalne pakiety startowe.

Oferta soczewek okularowych

to soczewki standardowe, przeznaczone do korygowania niewielkiej wady. Są to np. okulary do czytania. Soczewka jednoogniskowa stosowana jest do korygowania krótkowzroczności, nadwzroczności i astygmatyzmu.

są podzielone są na dwa segmenty: górna część tych soczewek przeznaczona jest do dali, natomiast dolna do bliży. Można więc je stosować bez konieczności zmiany okularów do czytania.

zapewniają płynną zmianę mocy i tymsamym gwarantują komfort widzenia dali i z bliska, a także na odległości pośrednie. Podobnie jak soczewki dwuogniskowe pozwalają używać jednej pary okularów, ale soczewki progresywne nie mają widocznego segmentu jak w soczewkach dwuogniskowych.

są do 55% bardziej płaskie i do 40% cieńsze i lżejsze od standardowych soczewek. Charakteryzują się 100% ochroną przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB, a do ich produkcji używane są materiały kilkakrotnie odporniejsze na przełamanie. Dedykowane są przede wszystkim osobom o średnich i dużych wadach wzroku, zarówno przy krótko- jak i dalekowzroczności, gdzie standardowe soczewki charakteryzują się znaczną grubością i ciężarem..

zabarwiają się pod wpływem słońca i przypominają nieco okulary przeciwsłoneczne. Brak światła słonecznego powoduje, że soczewki te pozostają przejrzyste, a w przypadku zredukowanego nasłonecznienia (np. przez szybę samochodu) zabarwiają się częściowo.